O mně

Image 0 -
2
 
 
2

Jmenuji se Markéta Zenklová a ráda bych Vás seznámila s mojí láskyplnou prací. Vždy jsem upřednostňovala výtvarnou činnost se specializací na DETAIL a PRECIZNOST. Ráda zdůrazňuji přednosti v mimickém vyjádření osobnosti. Jsem komunikativní a snažím se ke každému přistupovat individuálně.
Na základě rozsáhlé praxe ( Výtvarná škola- Praha, maskérská činnost- muzikál , divadlo, v dětství lidová škola umění- Tábor), jsem se začala věnovat tomuto oboru od roku 2000 pro Vás.
Permanentní make-up neboli mikropigmentace vyrovnává běžnou asymetrii v obličeji. Vaše obočí, rty i oční linky budou mít dokonalý tvar i barevnost. Tvář je stále pohodlně upravená a svěží.
V Tattoo se nejvíce věnuji symbolice, která vždy konkrétně vyjadřuje Vaší osobnost. Síla symbolů každého individuálně charakterizuje i ochraňuje.
Porušování integrity lidské kůže, předchází použití více druhů povrchové anestezie, např. EMLA, XYLOCAINE či blue gel nebo supracaine, které potlačují citlivost v místě aplikace, tzv znecitlivují.
Samozřejmostí je použití jednorázového sterilního materiálu, jehly, rukavice, roušky i desinfekce.
Profesionálně používám pigmenty- barviva, která jsou v souladu s Evropskými normami a patřičnými Atesty.
Má krásná práce, ať se týká permanentního make-upu, tattoo či malování hennou, facepaiting děťiček atd… mě naplňuje štěstím a dobrým pocitem. Vaše spokojenost je i má spokojenost.

Tímto Vám děkuji.