O mně

Image 0 -
2
 
 
2

Jmenuji se Markéta Zenklová a ráda bych Vás seznámila s láskyplnou tvorbou. Vždy jsem upřednostňovala výtvarnou činnost se specializací na DETAIL a PRECIZNOST. Ráda zdůrazňuji přednosti v mimickém vyjádření osobnosti. Jsem komunikativní a snažím se ke každé individuální osobnosti, přistupovat  taktéž  individuálně :-). Každý to má po svém :-)))..
Na základě praxe ( Výtvarná škola- Praha, maskérská činnost- muzikál , divadlo, v dětství lidová škola umění, keramika -. Tábor ), jsem se začala věnovat tomuto oboru od roku 2000.
Permanentní make-up neboli mikropigmentace vyrovnává běžnou asymetrii v obličeji. Tvář je stále zvýrazněná, pohodlně upravená.
V Tattoo se ráda věnuji symbolice, která vždy konkrétně vyjadřuje Vaší osobnost. Síla symbolů každého individuálně charakterizuje i ochraňuje.
Porušování integrity lidské kůže, předchází použití více druhů povrchové anestezie, např. EMLA, XYLOCAINE či blue gel nebo supracaine, které potlačují citlivost v místě aplikace, tzv znecitlivují.
Samozřejmostí je použití jednorázového sterilního materiálu, jehly, rukavice, roušky i desinfekce.
Profesionálně používám pigmenty- barviva, která jsou v souladu s Evropskými normami a patřičnými Atesty.
Má  práce, ať se týká permanentního make-upu, tattoo či  henny, facepaiting dětí … mě naplňuje štěstím a dobrým pocitem. Vaše spokojenost je i má spokojenost.

Tímto Vám děkuj  ♥ .                                                                                             .

  • PERMANENTNÍ MAKE-UP Rty - Linky - Obočí 3D - TATTOO (retušování jizev, pihy krásy, stínování)
  • MAKEUP - LÍČENÍ   Facepainting, maskérský kryolan pigmenty, SNAZARO , akvarel, flitry
  • HENNA + lih.pigment - Bodypainting, FIRMA AKCE 
  • TVORBA +ART -malba, šperky (ART CLAY SILVER RYZOST 999/1000), , keramika- ANDĚL 
  • TATTOO