Přeskočit na obsah

Permanentní linky

Toužíte mít pohled kočkovité šelmy i když se nestihnete nalíčit? Nebo máte řídké, nevýrazné řasy a chcete je opticky zahustit? Možná si přejete mít větší oči posazené dál od sebe tak, jak to mívají krásky. Všechny tyto sny vám splní permanentní linky.

Ať už jste se rozhodla pro stínované oční linky, nebo jen decentní permanentní linku v meziřasovém oblouku, domluvte si termín včetně bezplatné konzultace.

Benefity permanent make-upu, když ho dělá špička v oboru

Oční linky permanentní barvou mohou vypadat dramaticky, ale dají se vytetovat i velmi jemně. Nikdo nepozná, že se jedná o permanentní make-up.

V rukou umělecké tatérky Markéty Zen se permanentní linky proměňují na dokonalý korekční nástroj. Vaše oči se pomocí nich dají zvětšit i zmenšit. Problém není ani protažení do takzvaných liščích očí.

Mají-li vám vytetované linky slušet, je důležité namíchat správnou barvu. Kromě odstínu vám Markéta Zen poradí i vhodnou tloušťku a délku permanentní linky.

Podle zamýšleného efektu si můžete vybrat některý z 5 základních postupů včetně jejich kombinace:

  1. Nenápadné permanentní oční linky v meziřasovém oblouku opticky zahustí řasy a prohloubí váš pohled, aniž by okolí tušilo, že máte permanentní make-up. Tento typ oční linky dokáže kamuflovat i vypadané řasy. Není ale vhodný pro majitelky drobných očí, protože je může opticky ještě víc zmenšit.
  2. Klasicky vytetované linky těsně nad řasami se mohou udělat tenčí, aby vypadaly přirozeně, nebo silnější pro výraznější look. V obou případech vám zvětší oči. Zvětšovací trik ještě zesílí, když se permanentní linky u vnějšího koutku rozšíří. Pokud vaší kráse současně prospěje i optické oddálení očí, začne se s aplikací oční linky permanentní barvou až ve druhé třetině horního víčka. 
  3. Stínované oční linky pracují s kouřovým efektem na vnějším konci víčka, který oči zvětšuje ještě víc než čistě vytetovaná linka. Oči se též protahují a člověk má dojem, že ho pozoruje kočkovitá šelma.
  4. Permanentní oční linky mohou pochopitelně lemovat i dolní víčko.
  5. Speciální tetování oční linky přímo na sliznici dolního víčka rozjasní bělmo a podtrhne barvu očí. Světlý odstín funguje opět jako kamufláž na zvětšení očí.

Nechte si navrhnout svůdné oční linky. Permanentní optická korekce vás bude zkrášlovat několik let.

Prohlédněte si permanentní make-up – Oční linky fotogalerie

Pokud chcete vidět další ukázky permanentního make-upu a tetování, navštivte Facebook či Instagram Markéty Zen.

Cena – Permanentní oční linky

Permanentní make-up očních linek, ať už jsou stínované, klasické nebo v meziřasovém oblouku, zahrnuje:

  • vizážistickou konzultaci a předkreslení permanentní linky,
  • tetování oční linky
  • a mast na hojení vytetované oční linky.

Permanentní obočí, permanentní make-up rtů, udržovací korekce tetování a další kosmetické kamufláže patří mezi žádaný beauty servis. Zjistěte, kolik stojí.

Darujte krásu – Poukaz na permanentní linky

Lámete si hlavu s vhodným dárkem, který by potěšil vaši dceru, nejlepší kamarádku, kolegyni z práce nebo maminku? Věnujte jí dárkový poukaz na oční linky.

Tetování získá včetně vizážistických tipů od Markéty Zen. Zjistěte, jak to funguje. 

FAQ Permanentní make-up: Oční linky zkušenosti

Je snesitelné tetování linek? Bolest nemám ráda

Tak jako ostatní formy permanentního make-up dělá Markéta Zena oční linky v lokální anestezii. Oční víčka znecitlivuje i v průběhu aplikace a tetování linek se díky tomu obejde bez zatínání zubů bolestí. Bude pro vás normálně snesitelné.

Permanentní make-up oční linky – hojení

Tetování očních linek se na povrchu hojí asi 5 dní, než se odloučí stroupky. Mírný otok obvykle vymizí do druhého dne. 

Jak se starat o vytetované linky?

Čerstvým očním linkám, permanentnímu obočí ani jiným mikropigmentacím neprospívá vlhkost. Proto si permanentní make-up oční linky v procesu hojení nemyjte tekoucí vodou a vyhněte se i hydratačním přípravkům.

Z vytetovaných linek, pokud mokvají, odsávejte ubrouskem tekutinu a mažte je hojivým Bepanthenem. Tím zabráníte hlubokému rozpraskání strupů a vyloučení pigmentu. V žádném případě si stroupky nestrhávejte. Jen byste si tetování oční linky poškodila. 

Jak dlouho vydrží permanentní oční linky?

Permanentní make-up oční linky při dodržení všech pokynů během hojení vypadá perfektně další 3 roky. Pak se zvolna vytrácí. Některým ženám vydrží podle typu pokožky dokonce i 5 let. Trvanlivost vytetované linky se též odvíjí od barvy pigmentu. Tmavé odstíny se v podkoží udrží déle než světlé.

Přesné instrukce, jak ošetřovat permanentní make-up oční linky, vám na základě svých zkušeností předá Markéta Zen během zákroku. Domluvte si váš den D.

Facebook