Přeskočit na obsah

Permanentní make-up: Rty zvoucí k polibku

Máte bledé a nevýrazné rty? Někoho zase trápí nerovnoměrná pigmentace, malá či nesouměrná ústa. Řešením je permanentní make-up. Rty díky němu získají atraktivní vzhled i tvar. Technika akvarelových rtů přitom vypadá naprosto přirozeně. Nikdo nepozná, že se jedná o tetování rtů.

Nechte si budoucí vzhled úst ZDARMA předkreslit. Na kvalitní mikropigmentaci rtů se můžete rezervovat v Praze a v Záboří. Nebo využijte další stanoviště Markéty Zen v jižních Čechách.

Proč jít na akvarelové rty k Markétě Zen

Namíchat ten správný odstín mikropigmentace rtů, který se hodí právě k vaší pleti, vyžaduje talent. Specialistce na permanentní make-up rtů nesmí chybět ani vkus a cit pro harmonii. 

Markéta Zen má výtvarné vzdělání a různým druhům tetování včetně rtů se věnuje již od roku 2001. Vždy se přitom snaží podtrhnout vaši individuální krásu.

 • Nevýrazná ústa rozkvetou díky mikropigmentaci rtů jako květ.
 • Jemná technika akvarelových rtů nevytváří ostré kontury. Pouze zvýrazňuje přirozený vzhled.
 • Permanentní make-up probarví světlé rty.
 • Vhodný odstín PMU rtů zakryje jejich zmodrání při cyanóze.
 • Tetování opticky vyrovná asymetrické rty, pozvedne koutky a umožní drobné zvětšení.
 • Akvarelové rty vypadají šťavnatě a mladistvě 24 hodin denně.

Získejte neodolatelný úsměv s permanentním make-upem od Markéty Zen. Žádejte svůdné rty ještě dnes.

Jak dlouho vydrží tetování rtů?

Permanentní make-up rtů vydrží podle zkušeností většiny zákaznic kolem 2 let, než se začne vytrácet. Celoplošná akvarelová mikropigmentace se na rtech vrství a vyžaduje zhruba u poloviny zákaznic korekturu a doplnění. 

Trvanlivost mikropigmentace rtů přitom velmi ovlivní její odstín. Platí tu stejné pravidlo jako u jiných druhů tetování – tmavší barvy se ve rtu udrží déle, než světlé. Nechtějte však jen kvůli tomu příliš tmavé rty, protože s nimi budete vypadat starší.

Mikropigmentaci rtů poškozují opary. Abyste jim předešla, začněte třeba měsíc před PMU rtů užívat vitamín B pro lepší hojení. Těsně před zákrokem ještě polkněte antivirotickou tabletku Herpesin. Kdyby se vám i přesto začal po tetování rtů opar klubat, nasaďte gel Herpes care, který má 95% účinnost. Velký vliv na stabilitu permanentního make-upu rtů má kromě péče během hojení také metabolismus, typ pleti, věk a životní styl. 

Ceník – PMU rtů

Permanentní make-up rtů zahrnuje: 

 • konzultaci vhodného tvaru a odstínu,
 • předkreslení budoucích rtů,
 • anestetickou mast,
 • mikropigmentaci rtů
 • a mast na hojení.

Stálé klientky mohou využívat každoroční udržovací mikropigmentace rtů za lepší cenu. V přehledném ceníku najdete také permanentní linky, permanentní obočí a další služby.

Darujte krásu – Poukaz na akvarelové rty

Někdy dá člověku výběr správného dárku pořádně zabrat. Většinu žen spolehlivě potěšíte, když jim věnujete permanentní make-up. Darujte rty zvoucí k polibku.

Zjistěte, jak nejsnáze objednáte poukaz na tetování rtů od Markéty Zen.

Permanentní make-up rty – Bolest se prý nedá vydržet

Veškeré tetování na těle včetně obočí, linek a rtů provádí Markéta Zen tím nejšetrnějším způsobem. Jehlou pronikná pouze do takové hloubky podkoží, aby byl zákrok bezpečný. Během permanentního make-upu rtů vám na ně průběžně aplikuje znecitlivující mast. Bolest se pak ani v této citlivé části obličeje prakticky nedostavuje.

FAQ – další otázky k mikropigmentaci rtů

Jak dlouho trvá tetování rtů?

Na PMU rtů si vyčleňte 1,5 až 2 hodiny, kdy se zdokonalí jejich barva a tvar.

Jak dlouho se hojí permanentní make up rtů?

Podle zkušeností je permanentní make-up rtů vyloupaný asi po týdenním hojení. Tím dojde k jeho zesvětlení zhruba o polovinu oproti stavu těsně po tetování, kdy pigment smíšený s tkáňovým mokem působí tmavěji. Jakmile zmizí stroupky, překryje rty bílý film nové kůže a barva vypadá světleji. Do finální podoby se sliznice rtů vybarví až za měsíc, dokud se neobnoví buňky kůže.

Jak se starat o permanentní make-up rtů?

V první řadě se snažte předejít vlhkosti, která ohrožuje permanentní make-up rtů. Pokud ústa mokvají, odsávějte tekutinu přiložením ubrousku. Tetování rtů si pokud možno nenamáčejte ani během čištění zubů. Zbytek obličeje si myjte navlhčeným ručníkem.

Hojení dále usnadníte opatrným vtlačováním masti Bepanthen bříšky prstů do PMU rtů, aby stroupky co nejméně praskaly.

Co nedělat po PMU rtů?

Dokud se vám stroupky přirozeně neodloučí, nechte je být. Jinak si společně s nimi strhnete i mikropigmentaci rtů. Z tohoto důvodu buďte opatrné při oblékání a v noci se snažte spát na zádech. Kromě toho vynechte saunu, opalování, sport a veškeré aktivity, kdy se potíte.

Ušetřete si neustálé obnovování rtěnky po každém jídle a pití. Vsaďte na permanentní make-up. Akvarelové rty se nerozmažou a sluší každé ženě i dívce.

Facebook