Přeskočit na obsah

Dárkový poukaz

Pokud chcete potěšit ženu, která miluje umění a tetování, věnujte jí dárkový poukaz. Vy určíte částku na ručně malovaný obraz, vysněnou kérku či permanentní make-up. Obdarovaná rozhodne o konkrétním provedení podle svého vkusu. Tomu se říká dokonalý dárek.

Poručte si dárkový poukaz pro ženy. Můžete si vybrat poukaz na tetování, nebo věnujte obraz. Perfektní je i dárkový poukaz na permanentní make-up od špičky v oboru Markéty Zen.

7 výhod dárkového poukazu na tetování u Markéty Zen

  1. Dárkový poukaz platí celý rok, aby si obdarovaná osoba mohla vybrat termín, který jí vyhovuje. 
  2. Pro většinu žen a dívek je ideální dárkový poukaz na permanentní make-up. Permanentní linky, permanentní obočí a permanentní make-up rtů zdůrazní jejich přirozenou krásu.
  3. Dárkový poukaz pro ženy může obsahovat vaše osobní blahopřání. 
  4. Ženy milují zdobení svého těla a budou se upřímně radovat z dárkového poukazu na jemné umělecké tetování.
  5. Dárkový poukaz lze po domluvě využít na všech stanovištích, kde pracuje Markéta Zen.
  6. Můžete si objednat elektronický dárkový poukaz. Vzor se přizpůsobí vašim konkrétním požadavkům. Snadno tak splníte někomu blízkému jeho tajné přání.
  7. Samozřejmě můžete žádat i vytištěný poukaz na tetování. Praha a další místa, kde tetuje Markéta Zen, vám ho předají. Nebo vám poukazu na tattoo dorazí poštou.

Teď už máte jasno, že s poukazem na tetování a další služby nešlápnete vedle. Získáte originální dárek, který zaručeně potěší. Stačí, když upřesníte typ dárkového poukazu a vzor.

Jak určit správnou cenu na dárkovém poukazu

Hodnotu dárkového poukazu na permanentní make-up pro ženy nejlépe stanovíte podle aktuálního ceníku.

Najdete tam i ostatní ceny, které vám pomohou s rozpočtem, ať už chcete dárkový poukaz na tetování nebo dárkový poukaz na závěsné obrazy. Prozkoumejte finanční rozpětí služeb Markéty Zen.

Komu se hodí dárkový poukaz na ručně malovaný obraz?

Možná chcete obdarovat čerstvé novomanžele, kteří si budou zařizovat domácnost. Nejste ale příznivci obálky s penězi. V tom případě jim věnujte dárkový poukaz. Jeho šablona bude vypadat jako umělecké dílo a mladý pár si vybere ručně malovaný obraz podle svého gusta. Nebo jim Markéta Zen vytvoří obraz na zeď přímo na míru s jejich oblíbeným motivem a v barvách, které se jim hodí k výmalbě a nábytku.

Nechte si vystavit dárkový poukaz. Hezký ručně malovaný obraz přijde vhod každému.

Facebook