Přeskočit na obsah

Umělkyně, tatérka – Markéta Zen

Markéta navštěvovala už během základní školní docházky uměleckou školu v Táboře. Poté vystudovala střední uměleckou školu SUŠTŘ v Praze, kterou doplnila o slavnou maskérskou školu FaZa makeup. Právě tady si povšimli jejího mimořádného talentu a preciznosti, které jsou pro vizážistiku a permanent make-up nesmírně důležité. Markéta Zen pak líčila protagonisty muzikálu Cats, modelky do reklam firmy Dermacol nebo VIP hosty pro fotografku celebrit Lucii Robinson.

Uměleckému tetování a permanentnímu make-upu obličeje se Markéta Zen věnuje již od roku 2001. Kromě toho vystupuje na kulturních a firemních akcích. Pořadatelé si u ní objednávají malování henou na tělo, které se Markéta naučila přímo v Indii. Oblíbeným programem je i zdobení těla lihovými pigmenty včetně nástřiku přes Airbrush šablony. Na dětských dnech a zábavných akcích zajišťuje Markéta Face Painting pro všechny věkové kategorie. 

Pokud zrovna plánujete společenskou událost, potěšte hosty a zařaďte do programu některou z populárních technik zdobení těla a obličeje.

Facebook