Přeskočit na obsah

Ručně malované obrazy

Potrpíte si na originály, které vytvořila umělkyně jen a jen pro vás? Když vás přitahují konkrétní tvary, motivy a barvy, není to náhoda. Ručně malované obrazy zhotovené na míru totiž dokáží svého majitele harmonizovat a léčit. Uzdravte se uměním i vy.

Nechte si namalovat obraz na zeď, který se hodí k designu vašeho domova. Využijte bezplatné konzultace s malířkou obrazů Markétou Zen.

Přednosti obrázku malovaného na zakázku Markétou Zen

Markéta si před malováním obvykle zapálí svíčku a vytvoří si pozitivní prostředí. Poté se vnitřně zklidní, aby dokázala intuitivně přenášet vnitřní obrazy na plátno. Vždy se snaží věrně zachytit vjemy tak, jak k ní přichází. Někdy spontánně “nacáká” barvy na plátno a podle toho, jaké výjevy v nich spatří, tak ty pak zdůrazní.

Výsledkem této tvorby jsou působivé obrazy. Geometrické tvary vyzařují do prostoru nejrůznější záměry, které nám pomáhají dosáhnout zvoleného cíle. Tím může být třeba posílení naší vůle nebo uzdravení mezilidských vztahů. Za tímto účelem Markéta často maluje harmonizující mandaly.

Při pobytu v přírodě zachycuje umělkyně své dojmy z krajiny, což zase vyhovuje milovníkům impresionismu. Obraz květiny, obraz stromu nebo pohled na rozkvetlou louku – to vše jsou mocné zářiče.

Na přání některých klientů vzniká též abstraktní umění. Jakoby volně tekoucí barvy po obraze na zeď se hodí především do stylových interiérů, kde je prioritou sladění s nábytkem.

Co se technik týče, používá Markéta Zen vrstvený a litý akryl, štuky, olejomalbu, metodu včelího vosku, zlacené plátky a různé kombinace těchto stylů. Vznikají tak zajímavé plastické obrazy.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv typ ručně malovaného obrazu, umělkyně na něm vždy zachytí jen pozitivní motivy a bytosti. 

Hromadný prodej obrazů a reprodukcí v obchodě je ošemetný. Podobně jako u bot či parfému dejte přednost unikátnímu obrazu na stěnu, který bude odrážet vaše touhy a přání. 

Sháníte dárek? Věnujte poukaz na obraz na zeď

Pokud si lámete hlavu s vhodným dárkem pro někoho, na kom vám záleží, nekupujte mu ručně malovaný obraz jen proto, že se líbí vám. Místo toho mu věnujte dárkový poukaz. Díky němu získá příjemce obraz na stěnu přesně podle svého vkusu. Může si třeba nechat vyrobit olejomalbu na zakázku. Nebo si vybere některý z hotových obrazů na prodej.

Někomu vyhovuje abstraktní umění, někdo miluje jednoduché malby, jiného zase přitahuje obraz květiny. Proto nechte výběr na budoucím majiteli malovaného obrazu.

Obrazy na zeď – Vyberte si oblíbený motiv

Prohlédněte si různé styly malování na plátno. Inspirace vám pomůže najít obrazy na stěnu, které budou tou nejvhodnější ozdobou k vám domů.

abstraktní umění

plastické obrazy

černobílé obrazy

Facebook