Přeskočit na obsah

Předělávky tetování a kamufláže

Skrýváte kérku z mládí? Možná vás omrzel její motiv a chcete ho transformovat do nového obrazu. Nebo vás trápí nepovedený permanentní make-up? Řešením jsou předělávky tetování. Praha, Záboří, Březnice, Blatná, Tábor a další stanoviště v jižních Čechách – všude tam vám zkažené tetování opraví Markéta Zen.

Pomocí cover-up tetování je také možné retušovat jizvy či jiné nedostatky. Hlaste se i pokud chcete jen osvěžit starší vybledlé tetování.

Proč kvůli opravě tetování vyhledat špičku v oboru?

Přetetování tetování je ještě náročnější, než první kérka do panenské kůže.

Pokud nehodláte utratit majlant za odstranění nepovedeného tetování laserem, který ho často jen zesvětlí, vyhledejte pomoc špičky v oboru. Tatérka Markéta Zen promění amatérskou kérku na umělecké tattoo.

Kromě talentu a zručnosti vyžaduje oprava tetování též důkladné znalosti anatomie lidské kůže. Například potřebujete vědět, do jaké hloubky je nutné uložit nové pigmenty kvůli překrytí těch předchozích.

Někdy je však na korekci tetování jehlou pozdě. Zvlášť u hrubě zkaženého tetování vám expertka na integritu pokožky a její narušování přeci jen doporučí návštěvu laserového pracoviště, protože už není jiné východisko. Teprve po vyblednutí je pak možné překrytí tetování novým motivem.

I v případě, že máte kvalitní, ale stářím vybledlé tetování a váš původní tatér už není k dispozici, vsaďte na jeho citlivé překrytí z tetovacího pera odbornice.

Jak zatočit s nepovedeným tetováním – Ukázka

Předělané tetování – Ceny

Máte-li kůži dosud netknutou, pečlivě zvažte, komu ji svěříte. Amatérských tatérů, kteří vás ochotně zmrzačí, najdete bohužel dost. Proto radši prozkoumejte nabídku bezpečného tetování. Markéta Zen pravidelně řeší korekce tetování v hlavním městě, ale i v dalších lokalitách.

  Pokud už jste naletěli fušaři, nezbývá než předělání tetování. Praha, respektive místní studio, vám vyjdou vstříc. Ceny se stanoví individuálně, ale prohlédněte si i standardní taxy.

  Běžné korekce tetování, kdy nedošlo k pochybení

  Všechny kérky v průběhu let oxidují. Zdařilé, ale stářím vybledlé tetování se proto musí zhruba po 7 letech od první aplikace obnovit a barevně osvěžit.

  Druhou normální opravu tetování představuje drobná korekce tetování po zahojení, pokud se v něm vytvořily drobné trhlinky. K tomu dochází například, když si z něj při oblékání strhnete stroupek. Každé čerstvé tattoo trpí neopatrným zacházením, nedodržením doporučených postupů při ošetřování a podepíše se na něm i virové onemocnění.

  Kdy jít na korekci tetování?

  Nová kérka, respektive povrchové stroupky, se u většiny lidí vyloupou zhruba do týdne. Proces hojení ale dál pokračuje v hlubších vrstvách podkoží. Proto si rezervujte termín na doladění a drobnou korekci tetování ideálně měsíc po aplikaci.

  Vylepšení vzhledu pomocí cover-up tetování

  Pomocí cover tetování se dají opticky korigovat nesouměrnosti. Ukázkou může být permanentní obočí, kde se různými technikami upravuje jeho tvar, objem a hustota.

  Když máte od přírody nerovnoměrně pigmentovaná ústa, dají se přebarvit cover-up tetováním. Permanentní make-up rtů upraví také asymetrii mezi levou a pravou stranou a umožňuje mírné zvětšení či zmenšení. 

  Dalším oblíbeným cover tetováním jsou permanentní linky, které nemusí být jen tradičně tmavé, ale mohou ladit k barvě očí. Aplikací linky pouze na část víčka nebo jejím zesílením na konci se dají zvětšit malé oči. Při cover-up tetování přímo do meziřasového oblouku dochází k optickému zahuštění řas a lze též kamuflovat chybějící řasy.

  Permanentní make-up vám dokáže přičarovat třeba i znaménko krásy, roztomilé pihy nebo zaretušuje jizvu v obličeji. Stačí namíchat ty správné lékařské pigmenty v barvě konkrétní části těla. Plastického 3D efektu se přitom dosáhne stínováním.

  Toužíte po trvalé ozdobě na vaší kůži? Pokud opravdu chcete kvalitní tattoo na celý život, oslovte špičku v oboru, ať nemusíte řešit předělávky tetování.

  Facebook