Přeskočit na obsah

Jemné tetování – Praha

Sníte o symbolu, který ozdobí vaši kůži? Možná jste zahlédla obrazec, který vám nejde z hlavy a potřebujete ho nosit na těle. Pak vyhledejte profesionálku na jemné vláskové tetování. Praha a místní studio, kde pravidelně hostuje umělecká tatérka Markéta Zen, jsou vám k službám.

Náročnější kérky vám Markéta udělá v soukromém tetovacím studiu v Záboří u Blatné. Rezervujte si termín na vaše tattoo ještě dnes.

Benefity, když vám tetování vytvoří špička v oboru

Jemnému uměleckému tetování tenkými jehlami a vizážistickým kamuflážím v podobě permanentního make-upu se Markéta Zen věnuje již od roku 2001.

Jako na slovo vzatá specialistka se kromě praxe může pochlubit i výtvarným vzděláním. Jakmile si vyberete nějaké vzory tetování pro ženy, tak vám je Markéta Zen snadno překreslí. Nebo je přetvoří do unikátního obrázku tetování, který budete mít na kůži jenom vy.

Jedině talent, know-how a dlouholeté zkušnosti v oboru tetování a porušování integrity kůže jsou zárukou kvalitního lazurovaného tetování na ruku nebo jinou část těla. Výsledkem je krásné a trvanlivé tattoo bez rizika infekce, zjizvení a následného předělání tetování.

Něžné tattoo od Markéty Zen, kdy se pigment ukládá do spodní vrstvy kůže tenkou jehlou, má oproti silnějšímu tetování velkou výhodu. Během procesu obnovy buněk totiž pigment přirozeně migruje. Tlustší linky silnější jehlou se tak časem ještě více rozširší, zatímco ty jemné se rozpíjí méně. Ani stará kérka pak nepůsobí humpolácky.

Neriskujte pokoutné tatéry. Způsobíte si jen zdravotní a estetické problémy a jejich odstranění vás přijde draho. Místo toho se rovnou objednejte ke špičce v oboru.

Vyhlášené Prague tattoo – na jakou část těla ho chcete vy?

Na malé kérky se objednejte do tetovacího salonu v Praze nebo využijte některé z jihočeských stanovišť Markéty Zen. Rozsáhlejší tattoo vám postupně vytvoří u sebe v Záboří.

Originální motivy tetování – návrhy pro vaši inspiraci

Za nejlepší tetování se samozřejmě považuje to, které vytváří umělecká tatérka na míru přesně podle vašich představ. Někdy takto vznikají v průběhu měsíců a let úchvatné celotělové malby. Mnohé klientky však upřednostňují jen malé tetování jako tajný amulet.

Mezi zajímavé motivy patří:

 • Tetování – mandala štěstí
 • Tetování – slunce
 • Tetování – narození dítěte
 • Rodinné tetování, které zdobí všechny pokrevně a duševně spřízněné členy
 • Tetování s motivem rodiny
 • Tetování – datum narození
 • Květinové motivy
 • Posvátná geometrie
 • Intuitivní tattoo
 • Ochranné symboly

V tattoo salonu Praha můžete podstoupit jakékoliv malé symbolické tetování – ať už chcete nosit na těle Hradčany nebo pyramidu. Fantazii se meze nekladou. Nebojte se společně s Markétou Zen vymyslet originální tetování.

Tetování na obličeji – Permanentní make-up

Každodenní líčení vám usnadní permanentní linky, permanentní obočí a permanentní make-up rtů.

Tetování na obličeji uvedené partie zdůrazní. Také se jím dají zkorigovat například nesouměrná obočí. Stejně tak vám Markéta Zen dotetuje chybějící chloupky, opticky zahustí řasy nebo vám zvětší a probarví ústa.

Bílé tetování nebo spíše světlé tělové pigmenty přitom používá Markéta Zen na tělové retuše, když je nutné zamaskovat nevydařené aplikace od jiných tatérů.

Nejlepší je docílit přirozené estetické kamufláže, která není téměř vůbec poznat a přesto neuvěřitelně podtrhne krásu člověka.

Ceny a služby – tetovací salon Praha a tetovací salon Záboří u Blatné 

Když přijdete do pražského tattoo studia, očekávejte špičkový servis. Stejnou kvalitu vám Markéta Zen garantuje i svém soukromém salonu v Záboří u Blatné.

Ať už se rozhodnete pro nejlepší tattoo salon v Praze nebo některé z tetovacích studii v jižních Čechách, všude tam od Markéty získáte:

 • Konzultaci vhodného místa na tattoo. Například úřednice a top manažerky by si místo tetování na ruku měli vybrat jinou část těla, která zůstává skrytá pod oblečením. 
 • Konzultaci motivu tetování, abyste se s obrázkem cítily vnitřně propojené.
 • Tetování přímo na tělo. Markéta Zen přizpůsobí návrh tattoo vašim proporcím.
 • Krycí fólii na čerstvou kérku nebo krém na tetování.
 • Poradenství s péčí o tetování.

Ceny se vždy odvíjí od rozsahu a náročnosti. Větší tetování na ruku je logicky dražší než malé tetování. K dispozici je vám orientační ceník tetování a dalších služeb. 

Ceny a služby – tetovací salon Praha a tetovací salon Záboří u Blatné 

 1. Dokonce i kvalitně provedené tattoo se v průběhu let rozpije, vybledne a potřebuje obnovit.
 1. Další kategorie cover-up tetování se obvykle týká infantilních obrázků, které se naštěstí dají zakomponovat do nápaditějších motivů.
 1. Posledním a nejméně šťastným způsobem předělání tetování je hašení cizích požárů, kdy si klientka v minulosti naběhla u fušerského tatéra. Proto radši nehazardujte. Některé omyly už nespraví ani laser.

Je vaše oblíbená kérka zralá na servis? Nebo jste se spálila u podvodníka? Pak nastudujte možnosti cover tetování.

FAQ – tradiční dotazy na tetování

Kdy jít cvičit po tetování?

Ke sportu se vraťte až po vyloupání strupů, které trvá asi týden.

Co nedělat po tetování?

Nenamáčejte si kérku a nezrychlujte si metabolismus sportovními výkony.

Co se stane s tetováním, když zhubnu?

Pokud dojde k rychlé ztrátě několika desítek kilogramů tuku, logicky hrozí svrasknutí tattoo. Proto je dobré volit takové tělesné partie, které se moc nemění. V tomto smyslu je výhodné tetování na ruku nebo na kotník u nohy.

Jak poznat infekci v tetování?

Začnou se vám dělat puchýřky. Oblast s kérkou zčervená a bude vás svědit a pálit.

Jak se připravit na první tetování?

Několik dní před tetováním nepijte kofeinové nápoje, alkohol a vyhněte se i jiným omamným látkám. Kromě toho musíte na kérku přijít fyzicky zdravá.

Proč se nesmí pít alkohol po tetování?

Alkohol zrychluje metabolismus a povzbuzuje krevní oběh. Kvůli tomu pak z čerstvého tattoo víc prosakuje tkáňový mok, vzniká na něm silnější stroupek a více se z něj vyplavuje pigment.

Proč se mi rozpíjí tetování?

Příčinou rozpité kérky většinou bývá její příliš hluboké usazení ve škáře nebo nekvalitní pigment.

Jak zabránit vypadávání tetování?

Starejte se o své nové tetování během hojení přesně podle instrukcí zkušeného tatéra.

Péče o tetování pomocí folie a krému na tetování

Krycí folie zvaná též fix vydrží na těle asi 4 dny. Pod ní dochází k hojení tattoo za mokra, což minimalizuje stroupek. Folie také chrání kérku proti infekci. Po sundání fólie se doporučuje ještě mazání krémem na tetování. Obrázek si díky tomu zachovává ostřejší a čistější kontury.

Pokud máte jasno, že chcete kérku, neváhejte a poraďte se s uměleckou tatérko. Zjistěte, co a jak.

Facebook